BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Infected Panda Guide

Vasara

parašė: Jimmy Jack Kane · 2010-08-31 · 1 komentaras

The Great Scuba Diver

Patylėjau ir užteks. Oficialiai pasibaigus vasarai, galima būtų ją reziumuoti. Nors man nesiseka to daryti pabandysiu pasiknisti mintyse ir galbūt kažkas išpumpuruos.

Vasara nebuvo labai ypatinga: nemažai dirbau, praktikos užsitęsė, persikrausčiau, tūsinausi mažiau nei įprasta, nusprendžiau ko noriu iš gyvenimo, mečiau mokslus, įsigyjau dar vieną šunį, perskaičiau keletą knygų, vėl rašau į blogą etc.

Kad ir kaip bebūtų absurdiška, bet pasijaučiau šūdinai galvodamas apie pastaruosius tris mėnesius. Vasaros jau nebetokios, kokios buvo anksčiau. Kažkur dingo „laisvės“ pojūtis, nes peršasi mintis, kad nuo visų negandų po suoliuku nepasislėpsi, nors kartais visai norisi imti ir kur nors pasislėpti – „to make bad things go away“, tačiau kiek tai realu? Niekingai mažai.

Šią vasarą dažnai girdėjau teiginį, neva žmogui visada blogai. Čia jis per didžiuosius karščius atsirado(o pastarieji buvo savotiškai nuostabūs, nors ir fiziškai sunkiai pakeliami). Kažkas panašaus į „šilta – blogai“, „šalta – blogai“, „lyja – blogai“, „sninga – blogai“ etc. Kada žmogui būna gerai? Neskaičiuojant kelių orgazmų. Na, to tikriausiai neišsiaiškinsim.

Per vasarą pamėgau Čekuolį. Naujas žmogus „top“ personų sąraše. Nuo jo meilę statistiniams duomenims paūmėja.

Vienžo, ėjo vasara ir praėjo.

Ignas Kvantas

P.S. Budite prachodit mimo, prachodite.

P.S.S. Geras įrašas J. (ThumbsUp)

Patiko (3)

Rodyk draugams

Kategorijos: Macroglossitis
žymės: , , , , ,1 komentaras ↓

  •   Vilius // 2010-09-01 @ 10:09

    Keista, bet sia vasara praktiskai netusinau isvis, irgi pakeiciau gyvenamaja vieta :)

palikti komentarą